Kig forbi!

Ring på: 96 17 87 00
E-mail: info@typographic

 

 Facebook

Vi er også at finde på Facebook
@typographic.dk

 

Find en medarbejder

Rene

Rene Thomsen
Partner & produktionsleder

Mobil: 51 22 72 25
Rene@typographic.dk

Magda

Magda Salinska
Grafisk Projektleder – Skilte/POS

Mobil: 51 22 30 72
Magda@typographic.dk

Daniel

Daniel Billingham
Mediegrafiker

Mobil: 30 66 18 69
Daniel@typographic.dk

Mohammed

Mohammad Kasharfa
Chauffør

Nicolaj

Nicolaj Christensen
Partner & Grafisk projektleder

Mobil: 51 22 72 06
Nicolaj@typographic.dk

Johann

Johann Hlynsson
Skilte- og folietekniker

Mobil: 30 68 17 72
Johann@typographic.dk

Jan

Jan Tilsted Larsen
Salgskonsulent – Bills

Mobil: 25 13 47 02
Jan@typographic.dk

Arabela

Arabela Sfetcu
Bogholder

Mobil: 51 22 30 62
Arabela@typographic.dk

Per

Per Thomsen
Adm. Direktør

Mobil: 29 40 46 44
pt@typographic.dk

Mads

Mads Østergaard
Trykker- og grafisk projektleder

Mobil: 96 17  87 00
Mads@typographic.dk

Kasper

Kasper Bovbjerg
Salgskonsulent – Bills

Mobil: 51 22 72 94
Kasper@typographic.dk

Rasmus

Rasmus Ustrup
Ekstern Markeds udviklings konsulent

Mobil: 60 67 98 49
Rasmus@typographic.dk

Facebook

Følg os på Facebook

Vil du vide mere om Typographic så følg os på Facebook.

Eller læs mere om vores historie ved at følge linket nedenfor.