Kig forbi!

Ring på: 96 17 87 00
E-mail: info@typographic.dk

 

 Facebook

Vi er også at finde på Facebook
@typographic.dk

 

Find en medarbejder

Rene

Rene Thomsen
Direktør & Partner

Mobil: 51 22 72 25
Rene@typographic.dk

Magda

Magda Salinska
Skilte & Projektkoordinator • Partner 

Mobil: 51 22 30 72
Magda@typographic.dk

Nicolaj

Nicolaj Christensen
Salg & Udvikling

Mobil: 51 22 72 06
Nicolaj@typographic.dk

Arabela

Casper Tindal
Projektleder

Mobil: 51 22 04 90
Casper@typographic.dk

Mads

Mads Østergaard
Projektleder

Mobil: 96 17  87 00
Mads@typographic.dk

Johann

Jacob Malmborg 
Skiltetekniker

Mobil: 30 68 17 72
Jacob@typographic.dk

Johann

Johann Hlynsson
Skiltetekniker

Mobil: 30 68 17 72
Johann@typographic.dk

Arabela

Kristian Jervad
Butikschef

Mobil: 71 91 95 70
kristian@typototal.dk

Arabela

Rico Markussen
Salgskonsulent

Mobil: 30 66 18 69 
Rico@typographic.dk

Jan

Jan Tilsted Larsen
Salgskonsulent

Mobil: 25 13 47 02
Jan@typographic.dk

Kasper

Kasper Bovbjerg
Salgskonsulent

Mobil: 20 24 24 57
Kasper@typographic.dk

Arabela

Arabela Sfetcu
Bogholder

Mobil: 51 22 30 62
Arabela@typographic.dk

Facebook

Følg os på Facebook

Vil du vide mere om Typographic så følg os på Facebook.

Eller læs mere om vores historie ved at følge linket nedenfor.