Kig forbi!

Ring på: 96 17 87 00
E-mail: info@typographic.dk

 

 Facebook

Vi er også at finde på Facebook
@typographic.dk

 

Find en medarbejder

Rene

Rene Thomsen
Direktør & Partner

Mobil: 51 22 72 25
Rene@typographic.dk

Magda

Magda Salinska
Skilte & Projektkordinator • Partner 

Mobil: 51 22 30 72
Magda@typographic.dk

Nicolaj

Nicolaj Christensen
Salg & Udvikling

Mobil: 51 22 72 06
Nicolaj@typographic.dk

Johann

Johann Hlynsson
Skiltetekniker

Mobil: 30 68 17 72
Johann@typographic.dk

Arabela

Rico Markussen
Salgskonsulent

Mobil: 30 66 18 69 
Rico@typographic.dk

Arabela

Casper Tindal
Projektleder

Mobil: 51 22 05 90
Casper@typographic.dk

Johann

Jacob Malmborg 
Skiltetekniker

Mobil: 30 68 17 72
Johann@typographic.dk

Jan

Jan Tilsted Larsen
Salgskonsulent

Mobil: 25 13 47 02
Jan@typographic.dk

Mads

Mads Østergaard
Projektleder

Mobil: 96 17  87 00
Mads@typographic.dk

Johann

Aleksandra Jakubiec
Mediegrafiker

Mobil: 51 22 72 33
Aleksandra@typographic.dk

Kasper

Kasper Bovbjerg
Salgskonsulent

Mobil: 20 24 24 57
Kasper@typographic.dk

Arabela

Arabela Sfetcu
Bogholder

Mobil: 51 22 30 62
Arabela@typographic.dk

Mohammed

Mohammad Kasharfa
Chauffør

Facebook

Følg os på Facebook

Vil du vide mere om Typographic så følg os på Facebook.

Eller læs mere om vores historie ved at følge linket nedenfor.